Ana Sayfa Hakkımızda Üretim Ürünlerimiz İletişim Bergama Pasta ve Börek Tarifleri Hava Durumu
  KOR-HAN Unları ISO 9001 ve ISO 22000 belgelerine sahiptir

 

 
 
1937 yılında Bulgaristan’ ın Pravadi kentinden güzel ülkemize göç etmiş olan büyük dedemiz Tahsin KOR, Bergama’ ya yerleşiyor ve zahirecilik yapıyor. Bergama’ da Ekin Yonca’ sı olarak bilinen mevkide zahireciliğin yanında, çiftçilikle başlayan serüvenimiz,
 
 
1940 larda çırçır işiyle pamukçuluk ve nakliyeciliğin eklenmesiyle genişliyor.
Oğulları Kazım ve Şükrü KOR ile birlikte, çalışkan ve güvenilir mizaçları, KOR isminin günümüze taşınmasını sağlıyor.
 
 
 
 
 
 
Bereketli Bakırçay Ovaları ve bu ovaların ünü dünyaya ulaşan pamuk ve buğdayın işlenmesi, değerli müşterilerimize sağlık ve güven çerçevesinde sunulması , mesleğimiz, hatta bir nevi yaşam amacımız oluyor.
 
Günümüzde Korhan Un ve Korpam markaları, “ Kaliteden Şaşmaz” sloganıyla, un ve pamuk işinde, Bergama ve çevresinde güvenin ve kalitenin adı olarak anılmaktadır.
 
 
 
 
 
 
 
 
Hüsnü, Yasin, Asım ve Talat KOR kardeşler yönetiminde faaliyetlerini sürdüren Korhan Un ve Korpam, Bergama İstiklal Meydanı’ ndaki ve 2000 yılından bu yana Demirciler Mevkii olarakta bilinen İnkılap Mahallesi Kayhan Caddesi No:79 adresindeki çırçır fabrikası, yönetim ve irtibat büroları ve Kınık Organize Sanayi bölgesindeki un fabrikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.
1998 yılında Kınık’ ta açılan un fabrikamız (KORHAN UN) yıllık 35 bin tonluk ürün işleme kapasitesiyle bölgesinin un ve kepek ihtiyacında önemli bir yere sahiptir. 1940 yılından bu yana faaliyet veren Pamuk Çırçır Fabrikası( KORPAM) ise sezonda 5000 ton kapasite ile çalışmaktadır.
İnkilap mahallesi ve İstiklal Meydanında bulunan irtibat ve yönetim bürolarımızda ayrıca gübre ( üre, nitrat, şeker, 30x20, 1846 DAP vb..), yem, yağ, bakkaliye satışı da bulunmaktadır.
Bunun yanı sıra genelde kendi ihtiyaçlarımızda kullanılmak üzere 6 adet kamyonumuzla nakliye sektörüne de hizmet verilmektedir.
 
 

  

 KOR-HAN Un Yem Gıda

Ekmekte Kalite Unla Başlar... Bakırçay' ın bakir ovalarından sofralarınıza doğal lezzet...

 
 

© 2007 KOR-HAN Un Yem Gıda Tarım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti
Fabrika : Organize Sanayi Bölgesi Kınık - İZMİR   Tel : 0 232 687 16 66
Mağaza  : Kayhan Cad. No:27  Bergama - İZMİR  Tel : 0 (232) 632 12 10 - 0 (232) 633 13 88  Faks : 0 (232) 632 28 13
email :
korhan@korhanun.com